Rodzinny spływ kajakowy po rzece Świder

spływ kajakowy

Termin: 13-14.08.16

Przed Wami dwudniowy spływ, rzeką Świder czyli prawym dopływem Wisły. Czeka Was pokonywanie mnóstwa zakrętów oraz zakoli, zapewne i jakiś jaz się trafi, ale pamiętajcie, nie taki diabeł straszny jak go malują.. w końcu to spływ rodzinny gdzie i nasze pociechy będą musiały stawić czoła kapryśnej naturze 😉 Dlatego odstawiamy nasze survivalowe zapędy na bok i nastawiamy się na czynny wypoczynek na łonie natury i integrację. Po pierwszym dniu spływu, nocujemy na prywatnej polanie, gdzie wspólnymi siłami z Wami przygotujemy obóz i liczymy, że wir przygotowań kulinarnej integracji pochłonie wszystkich uczestników bez reszty, również tych najmłodszych 😉 Drugiego dnia dopływamy do krańcowego punktu i wynajętymi środkami transportu, wracamy do punktu początkowego, w którym bez problemu można zaparkować własne środki lokomocji.

Kwota: 99 zł za osobę (cena zawiera wynajęcie kajaka, opłatę za korzystanie z terenu biwakowego raz opłatę transportową).

Spotykamy się w miejscu <iframe src=”https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1fwgdQFAnJMC88z01Ft-3ZAkmRno” width=”640″ height=”480″></iframe> o godzinie 9:30. W tym miejscu będzie można przepakować się, zostawić samochody i wspólnie pojechać busem nad rzekę.

 

 

 

Comments

comments

Posted in Aktualności and tagged , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *