Szkolenie z nawigacji

1
O tym, że nawigacja jest jedną z podstawowych umiejętności niezbędnych w podróży nie trzeba nikogo chyba przekonywać. W dzisiejszych czasach mamy dostęp zarówno do szczegółowych map a GPS jest niemal w każdym telefonie. Przyzwyczajamy się do wygody i gotowych rozwiązań. Ot wpisujemy adres, lub koordynaty i jesteśmy prowadzeni jak po sznurku. Fajnie, ale co gdy te urządzenia zawiodą?

2
Warto wiedzieć nie tylko jak przetrwać w lesie, ale również, jaką drogę obrać, aby wrócić z niego do domu;) Nawigacja to świetna zabawa, pozwalająca pobudzić szare komórki do działania;)

Znacie zapewne portal Zielona Kuchnia, prowadzony przez Bogdana Jaśkiewicza -autora książki „Zielona Kuchnia” oraz organizatora ekstremalnego rajdu na orientację „Harpagan”. W ten weekend mieliśmy okazję szlifować nasze umiejętności pod okiem Bogdana.To na pewno nie będzie ostatnie takie wydarzenie i już przygotowujemy się na kolejne zadania;)

Nie czekajcie jesień to świetny okres na spacery, a dlaczego by nie uatrakcyjnić takiego spaceru o dodatkowe elementy i znaleźć miejsca, w które do tej pory się nie zapuszczaliście?

Poniżej kilka fotek ze szkolenia;)

3
4
5
6
Pozdrawiam
-FoX-

Comments

comments

Posted in Relacje, Sztuka przetrwania and tagged , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *